ATD prevodi  • Telefon 2: 071 279129
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00ATD-Prevodi ju ofron përkthime në: bullgarisht, kroatisht, serbisht, shqip, gjermanisht, anglisht, polonisht, rusisht, çekisht, suedisht dhe gjuhë të tjera.

Dokumenti i përkthyer që është autentik me origjinalin verifikohet(me nënshkrim dhe vulë) nga ana e një përkthyesi gjyqësor të autorizuar dhe ai është dokument i vlefshëm që përmban të përkthyer tekstin origjinal.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj