Atanasov Atanas


 • Address : 11-ti Oktomvri 25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

  Law office Cakarovska


  • Address : bul.Sv.Kliment Ohridski 63-a/8
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

  Mrs. Dance Cakarovska Grozdanovska is a prominent and respected lawyer in Skopje, with 20 years of experience in practicing law.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0be7c33f75bbe198885588c1e6c687fb.jpg?t=true&w=300&h=300

  Law office Apostolska & partners


  • Address : Naum Naumovski Borce 40/5 lamela 2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

  We offer you a wide range of legal services that minimize legal risks and provide legal preconditions for your business to develop without any obstacles.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1565869380_72.jpeg?t=true&w=300&h=300
  Internet accessWi-Fi Zone

  Andreev Vane


  • Address : Leninova 14/1-35
  • Place: Strumica
  • Distance: ≈7542 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3b877d0f891304059e03c8b9e411eed2.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Stojkovska Maja


  • Address : Naroden Front 19-A lok.10-B
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

  Адвокатска канцеларија Маја Стојковска нуди адвокатски услуги од областа на правото. Примарна дејност е облигационото договорно право и наследното право како и застапување пред судовите и други државни органи, давање правни и консултантски услуги од сите области на деловното работење, работни односи, корпоративното управување, осигурување, граѓанско право, стопанско право, даночно право.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558425693_19.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој на сметките на 152 субјекти, исплати близу 149 милион денари за субвенции.Директорот на ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel