Association of Macedonians from Aegean part (Zdruzenie na Makedoncite od Egejskiot del)


  • Address : Partizanska b.b.
  • Place: Bitola

  • Fax: +389 47 255618

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Ретките центи се тема од голем интерес за нумизматичките ентузијасти и љубопитните. Многу често се случува да претурате по фиоките на старите куќи или дури и ...
сите 2 | | | веќе видена

Најуспешните жени менаџерки од земјава и регионот ќе добијат награди на манифестација што по 28. пат ја организара „Марили“. Годинава, ќе бидат наградени и ...
сите 10 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel