Association for improvement of the gender equality Akcija Zdruzhenska


  • Address : Nikola Trimpare 12-1/12
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км

  • Fax: +389 2 3215661
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Најуспешните жени менаџерки од земјава и регионот ќе добијат награди на манифестација што по 28. пат ја организара „Марили“. Годинава, ќе бидат наградени и ...
сите 10 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 86 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel