ASSECO SEE

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Fronti Popullor 17
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Lokacioni: зградата пред ТЦ Беверли Хилс

  • Faksi: 02 3216621
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662461563_74.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Grupacioni Aseko JIE është operatori më i madh në Europën Jug-Lindore në lidhje me të ardhurat e fituara nga shtija e softwerëve dhe shërbimeve të saja. Ne u krijuam si rezultat i integrimit të përvojave, njohurive dhe zgjidhjeve të kompanive të mëdha IT që punojnë në rajon. Grupacioni Aseko është federatë kompanish që punojnë në fushën e teknologjisë informatike. Grupacioni Aseko ofron zgjidhje IT të përgjithshme, të patentuara për të gjithë sektorët e ekonomisë.

Zgjidhjet e tyre sjellin më shumë se gjysmën e të ardhurave të përgjithshme nga shitjet e grupacionit Aseko. Kjo e pozicionon Grupacionin Aseko ndërmjet dhjetë shitësve të parë të softwerëve në Europë. Grupacioni Aseko funksionon në shumë vende të Europës, si dhe në Izrael, SHBA, Japoni dhe Kanada. Kompanitë e Grupacionit Aseko kotojnë në bursën e Varshavës, bursën e Tel Avivit, si dhe në bursën globale tregtare amerikane NASDAQ

Partnerët tanë janë:
Microsoft, Oracle, IBM, Cisco Systems, EMC, Wincor Nixdorf, VMware, Symantec, SAP, Intel, HP,Lenovo, DASCOM, Juniper, Fortinet, Veeam, Omikron, Acer, TITUS, d.velop AG, Kaspersky Lab, Gemalto, Hypercom, Thales, InfoVista, ActivIdentity, DELL, Fujitsu, Novell, Kofax, Extreme, NetApp, Vasco, Verizon, Dialogic, Trend, Tieto, Collis, OTI, Allied Telesis, Cortado.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj