Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Gostivar
 • Manastir
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ashensorë dhe eskalatorë - riparim
 • Ashensorë dhe eskalatorë
 • Kompresorë - tregëti dhe shpërndarje
 • Pastrim dhe larje - servise dhe shërbime - firma
 • Objekte banimi dhe afariste - menaxhim dhe mirëmbajtje
Повеќе филтриПомалку филтри

Ashensorë dhe eskalatorë - riparim по градови

Gostivar Kumanovë Manastir Ohër Shkup Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ashensorë dhe eskalatorë - riparim

Lift kom


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 48-b-1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lift majstor servis


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 1 lam.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Liftas


 • Adresa: Todor Panica 5/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lifttech


 • Adresa: Boris Trajkovski 76
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Limeks liftovi


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 79-a-1/34
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maklift


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 3-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Matriks Liftovi


 • Adresa: bul.V.S.Bato 39 lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega liftovi


 • Adresa: rr.6, f.Milladinovcë 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Miabo elektro lift


 • Vendi: Shkup

Компанијата е специјализирана за продажба, сервис и одржување на лифтови и гаражни врати. Обезбедуваме исплатливи и паметни решенија за потребите на клиентите. Од основањето па до сега компанијата има реализирано многу успешни проекти. Имаме капацитет за реализирање на вашите објекти.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1654500870_86.png?t=true&w=300&h=300

Moveo trejd


 • Adresa: Pero Nakov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Novako/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Omega Lift


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 9/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prima lift


 • Adresa: bul.ASNOM 36 lok.5-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RMK Lift/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rade konçar liftovi


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 91-b-2/16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SF elevator


 • Adresa: bul.V.S.Bato 43 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sezal


 • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 1-a lam.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Firma SEZAL është e formuar në vitin 1990. Nga dita e formimit punon me sukses në servisimin, riparimin e ashensorëve të vjetër dhe montimin e ashensorëve të rinjë. Sezal është përfaqësues i autorizuar i firmave MAK PUARSA – Spanjë dhe SHINDLER – Zvicërr.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387896268_39.gif?t=true&w=300&h=300

Superelevator


 • Adresa: Alpi 21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tin Elevator


 • Adresa: rr.1, f.Idrizovë 211
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7437 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Државната компанија што го превзема работењето на топланите во Скопје преку соопштение сподели дека е избран понудувач што ќе обезбеди гас за февруари, но ...
сите 53 | | | веќе видена

Цената на популарната пица маргарита во Италија скокна за речиси 30 отсто во однос на декември минатата година. Ова е далеку поголем скок во однос на стапката ...
сите 20 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути УНИБанка, со цел да излезе во пресрет на потребите на своите клиенти – пензионери, известува дека банката овозможи исплатата на ...
сите 27 | | | веќе видена

Утре регулаторната комисија за енергетика се очекува да ја објави новата цена на горивата. Информацијата за тоа дали ќе има промени во цените на бензинот и ...
сите 30 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj