ASD metal group
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Nula otpad


  • Address : Josif Josifovski Sveshtarot 37/2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км

  Zero Waste LLC performs a free collection directly from the homes of bulky electronic and electrical waste, such as refrigerators, stoves and similar household appliances. Log on to the Eco-line 070/236000 and the Waste Management Company "Zero Waste" will raise the broken appliances.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1606902905_42.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Ekon Elektron


  • Address : Justinijan I (Drachevska) 41
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7435 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 08:30 to 13:00

  EKON ELECTRON ensures full compliance with all legal aspects of the regulations for the management of electrical and electronic equipment and waste electrical and electronic equipment.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574412759_76.png?t=true&w;=300&h;=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Eco Line


  • Address : Josif Josifovski Sveshtarot 37/2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км

  Free collection directly from the homes of bulky electronic and electrical waste, such as refrigerators, stoves and similar household appliances. Enter the Eco-line 070/236000 and the Waste Management Company "Zero Waste" will raise the broken appliances.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1513941550_4.png?t=true&w;=300&h;=300
  Map

  Вицепремиерот за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, во интервју на регионалната телевизија Блумберг Адрија ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Блок 1 на РЕК Битола од вчера попладне е повторно ставен во функција. Постројката беше синхронизирана со македонскиот електроенергетски систем во 17:43 часот и ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Државната компанија што го превзема работењето на топланите во Скопје преку соопштение сподели дека е избран понудувач што ќе обезбеди гас за февруари, но ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Просечната плата без даноци и придонеси во Црна Гора во декември, според податоците на Управата за статистика (МОНСТАТ), изнесувала 727 евра. Тамошната плата ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel