ASD metal group


 • Address : ul.1675 24
 • Place: Skopje


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Nula otpad


  • Address : Josif Josifovski Sveshtarot 37/2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км

  Zero Waste LLC performs a free collection directly from the homes of bulky electronic and electrical waste, such as refrigerators, stoves and similar household appliances. Log on to the Eco-line 070/236000 and the Waste Management Company "Zero Waste" will raise the broken appliances.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1606902905_42.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Ekon Elektron


  • Address : Justinijan I (Drachevska) 41
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7435 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 08:30 to 13:00

  EKON ELECTRON ensures full compliance with all legal aspects of the regulations for the management of electrical and electronic equipment and waste electrical and electronic equipment.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574412759_76.png?t=true&w;=300&h;=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Eco Line


  • Address : Josif Josifovski Sveshtarot 37/2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км

  Free collection directly from the homes of bulky electronic and electrical waste, such as refrigerators, stoves and similar household appliances. Enter the Eco-line 070/236000 and the Waste Management Company "Zero Waste" will raise the broken appliances.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1513941550_4.png?t=true&w;=300&h;=300

  АД ЕСМ ги известува граѓаните на Скопје дека испораката на топлинска енергија тече непречено и дека така и ќе продолжи и во следниот период. -За месец декември ...
  сите 86 | | | веќе видена

  Скопје, 30. ноевмри 2022 (ИНПРЕС) – Од утре се очекува намалување на цените на основните прехранбени производи за, како што најавија од Министерството за ...
  сите 228 | | | веќе видена

  Време зa читање: 7 минути Кинескиот претприемач Ванг Мин е воодушевен од руското прифаќање на јуанот. Неговата компанија за LED светла може да ги цени ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Главниот заемодавач на криптовалути BlockFi поднесе барање за заштита од (Bankruptcy) стечај во Поглавје 11, заедно со осум филијали, што е најновата жртва на ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Извршниот директор на една од најголемите банки во нацијата се подготвува за економски пад во 2023 година. Но, тој исто така се надева дека веројатната ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel