АС Анима - психо велнес и советување


  • Адреса: Трајко Јовановски 52
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7829 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1673948357_96.png?t=true&w=300&h=300


Ас-Анима психовелнес и советувалиште е психолошко советувалипте кое се занимава со психотерапија, советување и едукација на деца и возрасни.
Основач е проф.д-р.Слаѓана Анѓелкоска, доктор по професионална психодијагностика, лиценциран психолог, психотерапевт, анти-стрес терапевт. Автор на бројни текстови, прирачници и книги од областа на психолофијата, работилници за деца и возрасни, трензи од областа на Асертивна комуникација; Автоген тренинт; Анти-стрес терапија со примена на биофидбег и комуникација срце-мозок.

Услуги
•Психолошко советување
•Психотерапија
•Психодијагностика
•Психолошки едукации​
•Психолошки работилници​
•Биофидбек третман

•Едукација на млади психолози од областа на психологијата пред се психодијагностика, асертивност, емоционална писменост, автоген тренинг, анти-стрес терапија
•Работилници за ран детски развој и работа со деца со типичен и атипичен развој
•Едукација на родители за развојните процеси кај децата
•Едукација за спортисти и нивна психолошка припрема
•Одржување на он-лајн едукации и едукации со физичко присуство
•Психолошко советување
•Психодијагностика
•Професионална психодијагностика
•Кариерно советување и кариерен развој
•Психолошки третмани и терапија
•Стимулирање на интелектуалниот развој кај децата
•Индивируален третман
•Групен третман

Посетете не во нашата ординација на улица Трајко Јовановски 52, Гостивар, или контактирајте не на телефон 078 263 078
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи