Арт Шоп

ПаркингЈавен превозWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: ГТЦ златарска улица
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

  • Работно време: Пон - Пет од 10:30 до 17:30
    Саб од 10:30 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Цена со ДДВ:7.890 ден.

Чанта

Цена со ДДВ:4.190 ден.

Чанта

Цена со ДДВ:1.490 ден.

Паричник

Цена со ДДВ:2.190 ден.

Паричник

Цена со ДДВ:1.290 ден.

Ракавици

Цена со ДДВ:1.790 ден.

Ракавици

Цена со ДДВ:1.190 ден.

Футрола за документи

Цена со ДДВ:890 ден.

Футрола за клучеви

Цена со ДДВ:890 ден.

Футрола за клучеви


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Од денеска престана да важи Уредбата со законска сила за примена на Законот за акцизите за време на вонредна состојба, со што повторно стапи во сила Законот за ...
сите 106 | | | веќе видена

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 86 | | | веќе видена

Депонентите на пропаднатата Еуростандард банка бараат Уставниот суд итно да решава по поднесената иницијатива од Адвокатското друштво „Кузмановски“ од 28 ...
сите 39 | | | веќе видена

ВФП Дивиденда е нов инвестициски фонд на пазарот во Македонија , кој отпочна со работа на 20.01.2021 година по претходно добиено решение од Комисијата за ...
сите 33 | | | веќе видена

Францускиот телекомуникациски гигант „Orange SA“ се врти и продава половина од својот удел во операторот на оптичка мрежа „Orange Concessions“ за 2,7 милијарди ...
сите 34 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи