Арт шоп


  • Адреса: Св.Кирил и Методиј 52-б лок.1 (М.Х.Јасмин)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: веднаш до ЕУ Инфо центар

  • Работно време: Пон - Пет од 10:30 до 18:30
    Саб од 10:30 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Асоцијацијата за е-трговија на Македонија воведува „Беџ за верификуван е-трговец”, кој ќе овозможи јасна дистинкција на онлајн продавниците кои се регистрирани ...
сите 20 | | | веќе видена

Универзитетскиот професор Здравко Савески вели дека според него, сегашните трендови во економијата во земјава, се чудни. Во неговото гостување во емисијата ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи