Арт принт студио

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.852, комплекс Газела бр.62
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км

  • Телефон 2: 070 254499
  • Факс: 02 3063194
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1589872682_01.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Арт принт студио е компанија која се занимава со печатење на големи и мали постери, налепници, флаери, билборди, брендирање на возила, изоли, дигитално печатење, подготовка за печат и дизајн.

Издвојуваме дел од нашата гама на продукти:
• Печатени Рекламни/Адвертајзинг продукти:
Визиткарти над 25 типа , УВ лак, Златни фолии, Штанцани во форми, Испакнати, Пластифицирани со 3Д фолија, Сјај или Мат пластификација, Флаери, Папки, Брошури, Налепници, Книжни Кеси, Плика, Дипломи, , Сертификати, Мемо блокови, Тефтери, Карти, Печатени Регистратори, Календари, Подметачи за маса, Презентациски папки, Влажни марамици, Освежувачи за возила, Декларации, Етикети за Вино, Етикети за облека, Етикети за продукти, Доор хенгери, Воблери, Книги, Докторски дисертации, Магистратури, Тврд повез-корица, Честитки, Знаменца, Печатарски услуги, печатење и изработка на билборди, рекламни материјали, печатење врз маици и текстил, печатење врз пластика, печатење постери и слики, Изработка на светлосни реклами 3д букви, НЦР.

• Книги:
Укоричување на книги, магистарски, докторски, службени весници, во тврд и мек повез со стара техника книгата да ви остане вечна, Рачно шење, Ситна газа, Појачување со тул, Метални кошиња по избор, Хампласт по избор, Дебелина на лепенка 2мм, заоблен грб, Златна фолија или Сито печат.

• Амбалажа:
Картонски кутии за торти, Амбалажа за лекови, Амбалажа за кондиторски продукти, Фина прехрамбена амбалажа.

• Специјални продукти:
Пластични картички, Холограм, Сребрена/Златна/Бакарна и друг вид на фолија/ Сребрени светки, 3Д фолија,
УВ селективен лак, Магнети со пластификат, Магнети со УВ Лак. Магнети со 3д фолија, Магнети по ваша форма на лого или друга форма, (исклучитено најдобра цена), Арт Платно, Репродукција на Уметнично дело на Арт Платно и доработка од уметник, Специјално Закуп и брендирање на Приватни Автобус, Држачи за постери, банери, Рол-ап банери.

• Дигитално печатење:
Брендирање на возила, Излози, Знамиња, Лепење на форекс, Плексиглас, Лим, изработка на железни конструкции изработка и монтажа на светлосни реклами со лед диоди( заштедете 9/1), инвестицијата се исплаќа за 7месеци до 12месеци, Печатење церади, ПВЦ фолија., Налепници, Декларации, Рицување, Банери за презентации и саеми: Рол-ап банери.

• Специјално: Единствено Балон на топол воздух.
• Специјално: Изнајмување и продавање на ротациони сити лајти.
• Брендирање на внатрешни простории со ПВЦ фолија и заштитен пластификат голем избор на слики.
• Сито печат: Пенкала, Шољи, Чаши, Маици...
• Доработка: Штанцање, Виткање, Хефтање, Лепење, Нанесување на златна фолија.
• Специјално: Изработка на Арт Платна Сликарски платна со ваши или други уметнички дела оптегнување на блииндер рам, лакирање и уметничка доработка на истите.

Секогаш врвна услуга!
Најкомплексните барања ни се предизвик!
Повелете уверете се. Ве очекуваме.

повеќе
10%заштеда
Цена со ДДВ:1.770 ден.1.593 ден.

Лепење на возила, комбиња, камиони ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи