ARS-INXHINIERING

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Naum Ohridski 22/1
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7435 км

  • Telefon 2: 070 313983
  • Faksi: 031 426218
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/ed11417044219b4b01628ef5a039cdba.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

ARS-INXHINIERING është kompani e licencuar për kryerjen e punëve në lëminë e projektimit, revizionit dhe mbikqyrjes.

Këta tre elemente në procesin e ndërtimit janë një ndër parametrat më të rëndësishme për udhëheqje të suksesshme dhe ekonomike në procedurën e ndërtimit.

Tanimë shumë vite më pas merremi me investim/koinvestim gjatë ndërtimit të objekteve nga ndërtimtaria e lartë dhe bëjmë shitjen e patundshërive.

Për nevoja personale dhe për persona të tretë bëjmë prodhimin e të gjitha llojeve të betonit të gatshëm në pajtueshmëri me PBAB/87.

Kontaktoni:
- Çështjet e përgjithshme dhe juridike 070313983 (Ivan)

- Sherbime teknike 070313986 (Maria)
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Designing of buildings


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj