Арриктон порта

ПаркингДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: бул.Кочо Рацин 42
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: Спроти ОУ Димитар Миладинов

  • Телефон 2: 02 2780366
  • Работно време: Пон , Сре - Пет од 10:00 до 17:00
    Вто од 10:30 до 17:00
    Саб од 10:30 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1411580432_11.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Добро изведените работи и врвниот европски квалитет стануваат одлична препорака за нови клиенти. Ние сме застапници за ARRIKTON, THIRAL, SERPAL-алуминиумски, панелни и сигурносни врати и GOTSIS - дрвени внатрешни и надворешни сигурносни врати од Грција.

До денес, значајно проширување на продажната мрежа преку отворање на повеќе продажни салони, ширење на дистрибутерската мрежа, промоции и нови модели во континуитет. Испорака со наши возила и монтажа од страна на стручни екипи поради поефикасно опслужување на клиентите-далеку поквалитетно од ангажирање надворешни подизведувачи.

Касите на вратите се изведувааат со димензии по нарачка до 50cm. За нарачка над 10 влезни или 30 внатрешни врати следи екстра попуст. Целосните каталози можете да ги погледнете на www.arrikton.gr, www.thiral.gr, www.serpal.gr и www.gotsis.gr

Ние сме застапници за ARRIKTON, THIRAL, SERPAL-алуминиумски, панелни и сигурносни врати и GOTSIS - дрвени внатрешни и надворешни сигурносни врати од Грција.

Дознајте ги предностите за деловна соработка со нашата компанија. Бидете и вие еден од многуте задоволни клиенти. Закажете средба со нашите експерти на телефон: 02/2780366 и 070/361241 или пак контактирајте не на маил: marjana.miva@gmail.com.

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка



Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи