Arkus Dizajn

ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë


  • Faksi: 02 3230209
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519220986_24.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Arkus Dizajn është një kompani e specializuar për dizajnim grafiku dhe prodhimin e materialeve të shtypura me cilësi të lartë. Sot, shtypshkronja ofron një shërbim të plotë nga dizajni kreativ përmes printimit me cilësi të lartë në përgatitjen e produktit profesional.

Duke punuar me një angazhim të rreptë ndaj cilësisë për të krijuar një produkt që do t'i ndihmojë klientët tanë dhe vetë të krijojnë biznesin e tyre.

Politika jonë e biznesit është e orientuar drejt përmbushjes së kërkesave më të sofistikuara të konsumatorëve, me vendosmëri strikte për të ruajtur cilësinë e asaj që punojmë.

Sistemi i implementuar për menaxhimin e cilësisë dhe mjedisit ISO 9001 dhe ISO14001 konfirmon përkushtimin tonë për përmirësimin e cilësisë së punës me qëllimin përfundimtar, përmbushje e kërkesave dhe nevojave të klientëve tanë.

Gama e produkteve tona përfshin: broshura, katalogë, fletushka, revista, kalendarë, etiketa, paketim cilësor kartoni dhe të gjitha llojet e materialeve që mund të bëhen në teknologjinë e kompensuar.
më shumë
Retail Price - VAT Included:2.400 MKD

100 Запалки U117

Retail Price - VAT Included:1.500 MKD

100 Запалки класик

Retail Price - VAT Included:1.500 MKD

100 Моливи

Retail Price - VAT Included:2.200 MKD

100 Пенкала Линк

Retail Price - VAT Included:2.300 MKD

100 Пенкала Натур

Retail Price - VAT Included:1.800 MKD

100 Пенкала Лео

Retail Price - VAT Included:5.000 MKD

100 Б2 постер-календари

Retail Price - VAT Included:4.000 MKD

200 Триаголник-календари

Retail Price - VAT Included:14.500 MKD

500 подметачи за чаши

Retail Price - VAT Included:21.600 MKD

300 Кутии со мемо ливчиња

Retail Price - VAT Included:16.500 MKD

300 Тефтери А5 (50 листа)

Retail Price - VAT Included:19.500 MKD

300 Тефтери (60 листа)

Retail Price - VAT Included:44.800 MKD

300 Б5 нотеси (100 листа)


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj