Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Gostivar
 • Strugë
 • Ohër
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Arkitektë
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Enterier - projektim dhe dizajn
 • Inxhinieri
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Planifikim Urban
 • Ndërtimtari E Lartë
 • Dizajnues - Advertajzing Dhe Grafikë
 • Konsallting
 • Mbikeqyrje Dhe Revizion I Objekteve Te Ndertimit
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Patundshmëri - Tregti
 • Ambienti Jetësor - Planifikim, Këshilltarë Dhe Mbrojtje
 • Animacione - 3D
 • Ndërtimtari E Ulët
 • Efikasitet Energjetik
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Ndriçim - Shitore
 • Grafikë - Shërbime
 • Gjeodezi - Firma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Arkitektë

Sindikat Studio/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skam Studio


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 21 lam.A-2/3-lok.10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stoun Dizajn


 • Adresa: Debarca 43
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio 2000/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio 90


 • Adresa: Petar Pop Arsov 40/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Habitat/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

T2 Dizajn


 • Adresa: Jorgo Osmano 14/2
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taktik


 • Adresa: bul.Illinden 40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnika 20 Group


 • Adresa: rr.1616 15/1-1
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tetraktis


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unikad


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 26/4
 • Vendi: Kumanovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Universal Design/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban Proekt LTD


 • Adresa: bul.ASNOM (AVNOJ) 60 lok.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban Stil Inxhiniering


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 33 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

VVBiE


 • Adresa: Orce Nikollov 188/2-11
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

inxhinieri, arkitektë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vadem 1.83


 • Adresa: Fevruarski pohod 8 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vellkovska Lubica


 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

arkitektë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vlladimir Butorac


 • Adresa: Llerinska 41/58
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhara ing


 • Adresa: Velko Vllahoviq 100
 • Vendi: Dibër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

На предлог на Министерството за економија, Владата на денешната седница донесе одлука за определување на највисоката трговска маржа како посебен услов во ...
сите 64 | | | веќе видена

Социјалистичката партија на Македонија најавата за реформа на даночниот систем во услови на повеќеслојна криза ја цени за несоодветна на состојбите во ...
сите 120 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе Одлука со која се врши намалување на малопродажните цени на нафтените деривати во просек за 1,34 ...
сите 184 | | | веќе видена

Трошоците за живот забрзано растат во цел свет. Но, овој глобален тренд некаде е позиразен, а некаде помалку. „Слободен печат“ ги спореди податоците што ...
сите 108 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj