Arese solutions

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Ivan Kozarov 27
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км
  • Lokacioni: по Стара рампа (кај Чешма)

  • Telefon 2: 078 577527
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/f79ab25f7720e69bc7b8773cfd8c5c2e.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Që nga fillimi në 2009, ARESE Solutions ofron zgjidhje energjetike diellore alternative regjeneruese efikase. Ne jemi të specializuar në dizajn, implementim dhe mirëmbajtje të zgjidhjeve të bazuara në përdorimin e burimeve të ripërtëritshme të energjisë.

Ne i kushtojmë vëmendje të madhe kërkimit dhe zhvillimit përmes edukimit dhe trajnimit të vazhdueshëm, duke ndjekur tendencat dhe trendët aktuale në fushën e shfrytëzimit të potencialit të burimeve të ripërtëritshme të energjisë. Ne ofrojmë produkte nga prodhues të njohur botëror të pajisjeve, me cilësi të lartë, çmime konkurruese në kombinim me shërbimin e lartë dhe profesional.

Shërbimet:
• Analiza e kërkesës
• Përgatitje e propozim zgjidhjeve me një analizë të kostos së investimit
• Përgatitje e dokumentacionit të projektit
• Ndihmë në gjetjen e burimeve të financimit
• Furnizim i pajisjeve dhe instalimit
• Kryerje e zgjidhjeve mbi parimin e "çelës në dorë"
• Korrigjime të zgjidhjeve të sistemeve të zbatuara nga kontraktorët e tjerë
• Servisim i pajisjeve

Produktet:
• Termocentralet fotovoltaike me parim “çelës në dorë”
• Sisteme fotovoltaike të lidhura me rrjetin
• Sisteme fotovoltaike të izoluara ose autonome (off-grid)
• FRONIUS - invertues rrjeti
• Victron Energy - pajisje për sistemet off-grid
• Trupa ngrohës infra të kuqe dhe termostat
• Panele fotovoltaike me origjinë nga BE
• Kontrollorët PËM dhe MPPT për sistemet fotovoltaike
• Invertues PURE SINE ËAVE për sisteme ishulli
• Bateri akumuluese për ruajtjen e energjisë
• Gjeneratorë ere për prodhimin e energjisë elektrike
• Sisteme fotovoltaike portative (mobile)
• Pompa diellore për furnizim me ujë
• Sistemet fotovoltaike për prodhimin e ujit të nxehtë
• Ndriçim LED
• Struktura alumini ose të galvanizuara për sistemet fotovoltaike

Qëndrimi ynë profesional, shërbimi superior, cilësia e lartë, çmimet konkurruese dhe vlera e përgjithshme janë një arsye më shumë për besnikërinë e klientëve tanë.
Një emër që mund t’i besoni!

më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj