ARDI


  • Address : bul.Makedonska Kosovska brigada 1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580894316_07.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Кога станува збор за најдобрите часови за возење, ARDI е најдоброто решение за вас!

АВТО ШКОЛА АР-ДИ Дооел Скопје во соработка со ДОЈЧЕ БАН-Германија Ви нуди можност за работа како возач на автобус во најголемата компанија во Германија.

АР-ДИ како овластен партнер на ДОЈЧЕ БАН-Германија ќе Ви ги овозможи следните услуги со „0„ трошок за Вас:

1) Обука и полагање за Д и ДЕ категорија
2) Посредување и квалификација за КОД 95
3) Изучување на германски јазик
4) Посредување при апликација за виза
5) Договор за работа со ДОЈЧЕ БАН-Германија
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel