Archaeological Museum of Macedonia (Arheoloski Muzej na Makedonija)


  • Address : Kej Dimitar Vlahov b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10684 км

  • Working Hours: Tue - Sun from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo & Video Galery

Map

Занимањето дефинирано како општ работник е убедливо најбарано во земјава, и за него има дури 814 слободни работни места. Со толку слободни работни позиции ова ...
сите 3 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Под мотото „Годините не се само бројка“ Аутомакедонија годинава го одбележува своето јубилејно 75 годишно постоење на пазарот. ...
сите 15 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel