Aqua nova


 • Adresa: Nikolla Parapunov 10/23
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7867 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1683709560_35.png?t=true&w=300&h=300


  Аква нова нуди изведба, монтажа и одржување на системи за греење и ладење во разни објекти, вклучувајќи резиденцијални, комерцијални и индустриски објекти. Како застапници на водечки брендови како што е Daikin, ние имаме пристап до најновите технологии и најсовремени производи, што овозможува висок квалитет на нашите услуги.

  Постоиме повеќе од 10 години на македонскиот пазар.

  Услуги:
  • Инсталација на греење и ладење
  • Сервисирање и одржување на системите
  • Консултации за оптимизација на енергетската ефикасност
  • Изведба на инсталации за вода

  Инсталирајте комфортната топлина и свежината во вашите простории со нашите услуги за греење и ладење. Јавете се на 071 215 103, нашиот тим ви стои на располагање.
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj