Apostolovska Velinov Leposava


 • Address : bul.Jane Sandanski 39/2-6
 • Place: Skopje
Categories:

ndлrmjetлsues  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој на сметките на 152 субјекти, исплати близу 149 милион денари за субвенции.Директорот на ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel