Apollo

Punojmë 6 ditë në javëPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

  • Adresa: Nikolla Parapunov 27 lam.3 banesa 5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7421 км
  • Lokacioni: Karpos 4

  • Telefon 2: 02 3092995
  • Faksi: 02 3092958
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5b8eabcffd5d75456aedba4a758dd57d.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

e-mail: sales@mojtoner.mk
web: https://mojtoner.mk
web: http://www.apollo.com.mk


Mojtoner.mk është internet shitore e specializuar e firmës Apolo Shkup për tonerë, kertrixhë, ribon, printerë dhe materiale tjera shpenzuese për të gjitha llojet e printerëve.

Ofrojmë çmime më të ulta, zgjedhje më të madhe të brendeve origjinale dhe kompatibile dhe dërgesë falas (për porosi mbi 1500 den).

Kurseni kohë dhe para. Bleni me konforitet nga shtëpia juaj. Në vend që të humbni kohë të çmueshme për toner, të cilin ndoshta nuk mund ta gjeni nëpër shitore apo ndoshta është shumë i shtrejtë, menjëher mëso çmimin dhe disponueshmërinë e tij dhe t`ju vijë në shtëpi falas!
më shumë
36%save
Retail Price - VAT Included:1.260 MKD800 MKD

HQ toner for HP LJ Pro M15/M15n/M16 ...

23%save
Retail Price - VAT Included:1.100 MKD840 MKD

HQ toner for HP LJ Pro M402/M426 b ...

Retail Price - VAT Included:570 MKD

Anpoll toner for HP LJ Pro M12A/NW/ ...

Retail Price - VAT Included:480 MKD

Anpoll compatible toner for HP1010/ ...

Retail Price - VAT Included:480 MKD

Anpoll universal toner for M1530/P1 ...

Retail Price - VAT Included:510 MKD

Orink eco toner for Brother DCP 151 ...

Retail Price - VAT Included:890 MKD

Anpoll toner for Samsung ML-1660/16 ...

Retail Price - VAT Included:460 MKD

HQ toner for HP P1102/P1005/1006/P1 ...

Retail Price - VAT Included:860 MKD

HP crtg. for 2515 e-All-in-One blac ...

Retail Price - VAT Included:4.190 MKD

HP printer monochrome LJ M15a A4 W2 ...


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj