Apollo

Punojmë 6 ditë në javëPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

  • Adresa: Nikolla Parapunov 27 lam.3 banesa 5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7848 км
  • Lokacioni: Karpos 4

  • Telefon 2: 02 3092995
  • Faksi: 02 3092958
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5b8eabcffd5d75456aedba4a758dd57d.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

e-mail: sales@mojtoner.mk
web: https://mojtoner.mk
web: http://www.apollo.com.mk


Mojtoner.mk është internet shitore e specializuar e firmës Apolo Shkup për tonerë, kertrixhë, ribon, printerë dhe materiale tjera shpenzuese për të gjitha llojet e printerëve.

Ofrojmë çmime më të ulta, zgjedhje më të madhe të brendeve origjinale dhe kompatibile dhe dërgesë falas (për porosi mbi 1500 den).

Kurseni kohë dhe para. Bleni me konforitet nga shtëpia juaj. Në vend që të humbni kohë të çmueshme për toner, të cilin ndoshta nuk mund ta gjeni nëpër shitore apo ndoshta është shumë i shtrejtë, menjëher mëso çmimin dhe disponueshmërinë e tij dhe t`ju vijë në shtëpi falas!
më shumë
10%save
Retail Price - VAT Included:490 MKD441 MKD

Anpoll universal toner for M1530/P1 ...

10%save
Retail Price - VAT Included:530 MKD477 MKD

Utax toner for HP LJ Pro M12A/NW/M2 ...

10%save
Retail Price - VAT Included:720 MKD648 MKD

Anpoll toner for Samsung ML-1660/16 ...

10%save
Retail Price - VAT Included:1.100 MKD990 MKD

HQ toner for HP LJ Pro M402/M426 b ...

10%save
Retail Price - VAT Included:480 MKD432 MKD

Anpoll compatible toner for HP1010/ ...

Retail Price - VAT Included:430 MKD

HQ toner for HP P1102/P1005/1006/P1 ...

Retail Price - VAT Included:1.260 MKD

HQ toner for HP LJ Pro M15/M15n/M16 ...

Retail Price - VAT Included:490 MKD

Orink eco toner for Brother DCP 151 ...

Retail Price - VAT Included:4.190 MKD

HP printer monochrome LJ M15a A4 W2 ...

Retail Price - VAT Included:720 MKD

HP crtg. for 2515 e-All-in-One blac ...


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj