Apiherbal Dabeski

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Trajko Jovanoski 11
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈9442 км

  • Telefon 2: 042 215003
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00Foto dhe video galeri

100% produkte natyrale dhe koshere të cilësisë së parë për bletë.

Prodhime:
Mjaltë, pelte mbretërore, polen, pergë, propolis, bronhiapipolrojal, bronhovita, nikivita, eliksir për pjellori, apipol, pika mjekësore bimore, preparate mjekësore, eliksirë, kozmetikë, barishte mjekësore, apiterapi dhe fitoterapi, pjalmi.

Mbarështimi i familjeve të bletëve përfaqëson traditën tonë familjare për më shumë se 90 vjet. Në vitin 1985, në bashkëpunim me Pero Dabeskin, një bashkëpunëtor hulumtues nga R. Austria është krijuar Qendra Repro më moderne për prodhimin dhe përzgjedhjen e mjaltit maqedonas të prodhuar nga teknologjia evropiane më bashkëkohore. Bletaria jonë profesionale ka mbi 700 familje bletësh në zonën e Gostivarit - ultësirën dhe shpatin e Malit Shar.

Bletaria jonë profesioniste në shumëllojshmërinë e saj ka një numër produktesh natyrore të bazuara në produktet e bletëve që dihet se kenë një efekt të dobishëm në shëndetin e njerëzve.
Përveç produkteve të bletëve që përdoren për shekuj me radhë (mjaltë bletësh, pelte mbretërore, propolis, polen dhe propolis), kompania jonë Apiberbal Bletari DABESKI Gostivar me produktet e tij I përdor dhe përbërësit e tjerë nga bletët që janë më pak të njohura në këto zona (buka e bletës - polen i fermentuar PERGA, helm bletësh.)

Produktet e kompanisë që përdoren për përmirësimin e shëndetit ose si produkt në kozmetikë, përveç produkteve të bletëve, përmbajnë produkte që përmbajnë dhe barërat mjekësorë që tradicionalisht janë të njohura dhe të konfirmuara nga njerëzit.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj