Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Штип
 • Битола
 • Гостивар
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Апелациони судови

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Основен суд-Кичево


 • Адреса: бул.Ослободување 17
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

судови

Основен суд-Кратово


 • Адреса: Јосиф Даскалов б.б.
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈7897 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

судови

Основен суд-Крива Паланка


 • Адреса: Јоаким Осоговски 142 (Маршал Тито)
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7899 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

судови

Основен суд-Куманово


 • Адреса: 11-ти Октомври 6
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

Дејности:

судови

Основен суд-Неготино


 • Адреса: Маршал Тито 132
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7929 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

судови

Основен суд-Охрид


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 10
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Дејности:

судови

Основен суд-Прилеп


 • Адреса: Бидимаж б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

судови

Основен суд-Радовиш


 • Адреса: 22-ри Октомври б.б.
 • Место: Радовиш
 • Оддалеченст: ≈7944 км

Дејности:

судови

Основен суд-Ресен


 • Адреса: Мите Богоевски б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7882 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

судови

Основен суд-Скопје 1


 • Адреса: бул.Гоце Делчев б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

Дејности:

судови

Основен суд-Скопје 2


 • Адреса: бул.Гоце Делчев б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 14:30

Дејности:

судови

Основен суд-Струга


 • Адреса: ЈНА б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

судови

Основен суд-Струмица


 • Адреса: Ленинова 34
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км

Дејности:

судови

Основен суд-Штип


 • Адреса: Генерал Михаило Апостолски 18
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

судови

Управен суд на Република Северна Македонија


 • Адреса: Орце Николов б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Дејности:

судови

Уставен суд на Република Северна Македонија


 • Адреса: Кеј Димитар Влахов 19
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

судови

Мапа

НБРСМ ги објави статистичките показатели за финансиските текови за четвртиот квартал од годината која измина со аспект на движењата кај останатите финансиски ...
сите 43 | | | веќе видена

Министерката без ресор задолжена за странски инвестиции Зорица Апостолска присуствуваше на македонско – бугарски бизнис форум во Куманово на кој изрази ...
сите 25 | | | веќе видена

Приватниот сектор е и треба да биде двигател на економскиот раст во земјава. Затоа економските политики се во насока на поддршка на развој на конкурентноста на ...
сите 29 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи