Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
 • Struga
 • Skopje
 • Krusevo
 • Star Dojran
 • Berovo
 • Bitola
 • Dojran
 • Mavrovo
 • Gevgelija
 • Resen
 • Nov Dojran
 • Veles
 • Kumanovo
 • Pehcevo
 • Prilep
 • Tetovo
 • Kavadarci
 • Delcevo
 • Kriva Palanka
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Restaurants a - z
 • Hotels
 • Youth hostels
 • Fish & Grill - Restaurants
 • Travel Agents
 • Cafes
 • Bed & Breakfast
 • Pizzerias - Restaurants
 • National Restaurants
 • Airline Ticket Agencies
 • Auto Rental Commercial (Rent A Car Agencies)
 • Wine Bars
 • Swimming Pools
 • Motels
 • Taverns
 • Wineries
 • Boat - Hire (Rental)
 • Beauty & Health Spas
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Apartments & rooms - hire (rental)


Casa Leone/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Ljuboten/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuka na Mijacite


 • Address : s.Rostushe
 • Place: Mavrovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00 • Sun from 10:00 to 00:00

Етно-ресторанот „Куќа на Мијаците“ се наоѓа во историски најзначајниот крај на Р. Македонија, во славната Мијачија, која ги дала најзначајните македонски народни будители, општествени дејци, духовници, писатели, градители, уметници...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582900349_32.png?t=true&w=300&h=300

Bungalow/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baba i dede/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mavrovski Merak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Iva/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Lazareski


 • Address : s.Leunovo, Mavrovo
 • Place: Mavrovo
 • Distance: ≈7829 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Topila/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kutmicevica


 • Address : s.Vevcani
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7843 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pupinova Kuka


 • Address : s.Vevcani
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7844 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 11:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konak Nestor


 • Address : ul.20 br.5 s.Saraj
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7844 км

“Konak Nestor” has existed since 2015. It has 4 apartments connected to the restaurant “Oreov Lad” with room service for breakfast, lunch and dinner.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1596011256_74.png?t=true&w=300&h=300

Bulevar Hotel


 • Address : bul.Partizanski Odredi 153
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elizabet Apartmant Haus


 • Address : Jurij Gagarin 65
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karpos


 • Address : Sekspirova b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MPM print


 • Address : Orce Nikolov 155
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tims


 • Address : Orce Nikolov 120
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban Hostel and Apartments


 • Address : Svetinikolska 42
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државата има пари за капитални инвестиции, тие ќе се инвестираат преку новиот систем со сериозен притисок од страна на Министерството и Владата. Во 2021 година ...
сите 221 | | | веќе видена

Сите возила, кои заклучно со 1 октомври 2020 година влегле на територијата на Северна Македонија и се со странски регистарски таблички, ќе можат во рок од една ...
сите 36 | | | веќе видена

Оштетените депоненти на Еуростандард банка преку иницијатива до Уставниот суд бараат оценка на уставноста член од законот за банки. Со поднесената ...
сите 16 | | | веќе видена

Тројно поголем данок на имот ќе плаќаат граѓаните за стан или куќа која не ја користат. Идејата вчера ја најави премиерот Заев, а денеска треба да помине на ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel