Apartamente Bogdanoski

ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569420854_37.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Studiot dhe apartamentet "Bogdanoski" ndodhen në Ohër, vetëm 50 metra larg liqenit. Studiot dhe apartamentet kanë WiFi falas, një kopsht me tarracë dhe hapësirë falas për zgarë.

Të gjitha dhomat dhe apartamentet janë të pajisur me TV kabllor dhe televizorë me ekran të sheshtë dhe një banjo private me dush. Disa nga apartamentet janë të pajisura me kuzhine, ndërsa të tjerët kanë ballkon të mobiluar.

Vetëm 50 metra larg nga studiot dhe apartamentet "Bogdanoski" gjenden restorante, markete dhe kafeteri të ndryshme.

Si shërbime shtesë që ne ofrojmë janë: parking privat falas, ruajtje e bagazhit, rrjet shërbimi për transferimi nga dhe në aeroport me një kompensim shtesë.
Kjo është pjesa e preferuar e Ohrit për mysafirët tanë, sipas vlerësimeve të pavarura.

Çifteve veçanërisht u pëlqen vendndodhja - ata e vlerësuan atë me 9.7 si për një udhëtim për dy persona.
Ne e flasim gjuhën tuaj!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj