Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Veles
 • Gostivar
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Ohër
 • Stip
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Kërçovë
 • Shën Nikollë
 • Dibër
 • Vallandovë
 • Mavrovë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Aparate për amvisëri - riparime dhe servise
 • Klimatizim - shërbime dhe riparime
 • Aparate për amvisëri - dyqane
 • Audio-video pajisje - riparime dhe servise
 • Klimatizues dhe klimatizim
 • Frigoriferë Dhe Ngrirës - Riparime
 • Elektro Servise
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
 • Elektrikë - Materiale, Pjesë, Instrumente Dhe Pajisje
 • Aparate Për Amvisëri - Pjesë Rezervë
 • Frigoriferë Dhe Ngrirës - Prodhim, Tregti, Pjesë Dhe Pajisje
 • Teknikë E Bardhë - Riparime - Individë
 • Audio-Video Pajisje - Tregti Dhe Shitore
 • Elektronikë
 • Makina Për Larje Dhe Tharje - Riparime Dhe Servis
 • Elektriçistë - Individë
 • Elektrikë
 • Elektrikë - Pajisje Elektrike - Riparime Dhe Pjesë Këmbimi
 • Vinklerë
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Aparate për amvisëri - riparime dhe servise

Mite servis


 • Adresa: Metodi Mitevski Brico 12
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mraz


 • Adresa: 24 Tetori 48
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mukrem servis


 • Adresa: Nikola Parapunov 150
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Multi shop Igi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Na-Ma Elektronik


 • Adresa: Momçillo Jordanoski 167
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nipan-Stefan


 • Adresa: Jurij Gagarin 87-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orion S


 • Adresa: Vëllezërit Llameski 38-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 08:00 deri më 15:00

Пауза: Пон, Вто, Чет-Пет 12-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PRO Servis Centar


 • Adresa: Bllagoj Davkov 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pam-Eks


 • Adresa: Bllagoj Gjorev p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 12:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RTV Servis Shesta


 • Adresa: Todor Aleksandrov l-2/3
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rade Racelektrik


 • Adresa: Petar Deljan 1-1/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Razladi Em Aa


 • Adresa: 4 Korriku 125
 • Vendi: Kërçovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

S-M servis


 • Adresa: Jane Sandanski 13
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Servis Kire


 • Adresa: Sutjeska 43 lok.2
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 16:00

Пауза: Пон-Пет 12-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Servis Maqedonia


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Servis për teknik të bardhë Balsha


 • Adresa: Brigada e 2-të Maqedonase 80/12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sevris Kolevski


 • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 18-b lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shema-In


 • Adresa: Belgradska (Pazari i Mbuluar) p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Siemens


 • Adresa: 11 Shtatori lok.6
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Енергетската состојба, за жал, ја следи незнаење од една страна и од друга страна голем криминал и корупција. Два примери за денес за да се отворат две големи ...
сите 103 | | | веќе видена

Поевтини суровини од Турција ќе се увезуваат кај нас. Ова значително ќе ги намали трошоците за производство, со што се очекува пад на цените на земјоделските ...
сите 47 | | | веќе видена

За набавките на природен гас за јануари и за февруари државата потпиша дека плати или ќе плати три милиони евра повеќе од берзанската цена на гасот за овие два ...
сите 60 | | | веќе видена

Нафтениот и гасниот гигант „Шел“ објави рекорден годишен профит, откако цените на енергијата значително се зголемија минатата година поради руската инвазија на ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj