Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Veles
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Ohër
 • Tetovë
 • Stip
 • Kavadar
 • Strugë
 • Probistip
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Shën Nikollë
 • Dibër
 • Mavrovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Aparate për amvisëri - riparime dhe servise
 • Klimatizim - shërbime dhe riparime
 • Aparate për amvisëri - dyqane
 • Elektro servise
 • Klimatizues dhe klimatizim
 • Frigoriferë Dhe Ngrirës - Riparime
 • Audio-Video Pajisje - Riparime Dhe Servise
 • Aparate Për Amvisëri - Pjesë Rezervë
 • Elektrikë - Materiale, Pjesë, Instrumente Dhe Pajisje
 • Frigoriferë Dhe Ngrirës - Prodhim, Tregti, Pjesë Dhe Pajisje
 • Vinklerë
 • Teknikë E Bardhë - Riparime - Individë
 • Makina Për Larje Dhe Tharje - Riparime Dhe Servis
 • Elektriçistë - Individë
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
 • Ujësjellës - Pajisje Dhe Materiale
 • Elektromotorë - Riparime Dhe Servise
 • Sisteme Solare Dhe Kolektorë
 • Elektrikë
 • Elektrikë - Pajisje Elektrike - Riparime Dhe Pjesë Këmbimi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Aparate për amvisëri - riparime dhe servise

Siemens


 • Adresa: 11 Shtatori lok.6
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Skolleks Faber Eurolux Lino-servis


 • Adresa: Rr.36 n.r.20, Lagja Ilinden
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

Slomak


 • Adresa: Shishka p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

TVA Servis


 • Adresa: Sutjeska p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

Termofriz


 • Adresa: Sllavej Pllanina p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Uni servis Obod


 • Adresa: Mishko Mihajllovski 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Xhexho


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë 31
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 08:00 deri më 15:00
 • Пауза: Ha , Ma , Enj - Pr nga 12:00 deri më 15:00

Пауза: Пон-Пет 12-15ч

Xhorxh-llevell


 • Adresa: Qendra e Biznesit 64
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

Zoki


 • Adresa: Andon Sllabejko p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Ma nga 08:00 deri më 20:00 • Mr - Sh nga 08:00 deri më 15:30
 • Пауза: Ha , Ma , Enj - Pr nga 13:30 deri më 16:30

Пауза: Пон-Пет 13:30-16:30ч

Mapa

Монетарната политика во земјата е соодветна. Со монетарното олабавување остварено во првиот квартал од оваа година, Народната банка повторно испорача клучна ...
сите 107 | | | веќе видена

Во вторник на седница на Влада треба да помине новата програма за субвенции за вградување плински уред во автомобилите, соопшти денеска министерот за економија ...
сите 51 | | | веќе видена

Германската авиокомпанија „Луфтханза“ по втор пат ја одбила идејата на Словенија да каже „да“ после пропаѓањето на „Адриа Ервејз“, заедно да основаат нова ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj