Antoni Li


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu 59
 • Vendi: Prilep
 • Lokacioni: во близина на домот на култура Марко Цепенков


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Kombinati i Mermerit


  • Adresa: Lece Koteski 60-a
  • Vendi: Prilep
  • Distanca: ≈7472 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

  MERMEREN KOMBINAT SHA – Prilep është lider global në ekstrakcionin dhe prodhimin e mermerit të bardhë si bora.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573733016_57.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

  Rio Kompani


  • Adresa: f.Gradec
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈7395 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 17:00

  Materiale ndertimore, granit, mermer...

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1602244160_26.png?t=true&w;=300&h;=300

  Lami Group  Компанијата ЛГ е горда на фактот дека е семеен бизнис кој се развил во текот на годините, почнувајќи од 1993 година, во стабилно, почитувано и препознатливо име на регионите каде што работиме. Базата на компанијата се наоѓа во Македонија, крстосницата за производство и преработка на мермер и гранит. Може да се каже, дека нашите клиенти имаат навистина софистицирано чувство за она што им е потребно во своите домови, деловни објекти, простории, и истите имаат голема палета на опции. Затоа, ние работиме најдобро со цел да го обезбедиме задоволството на клиентите што води кон долготрајна соработка и идно референцирање.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563349352_49.png?t=true&w;=300&h;=300
  Punojmë 6 ditë në javë

  Istok-Mermer


  • Adresa: Ilindenska f.Fole e Ulet p.n.
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈7495 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

  Istok mermer është një kompani, aktiviteti kryesor i së cilës është prerja, formimi dhe përfundimi i gurit të zbukuruar, mermerit dhe granitit.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1405690264_17.png?t=true&w;=300&h;=300

  Познат е износот на еврообврзницата која сака да ја издаде земјава на меѓународниот пазар, а за која завчера се претстави пред инвеститорите. Според ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj