Antikos-prom

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 070 765844
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1531131610_79.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Antikos-Prom divan i thyer është kompani që merret me prodhimin e mobilieve me porosi.

Prodhime:
• Garnitura kënd
• Divane tresh + dysh
• Me mekanizëm për fjetje
• Dhomë gjumi + krevate për fëmijë
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj