Антикос-пром скршен кауч

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: с.Лабуништа
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7842 км

  • Телефон 2: 070 765844
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00Фото и видео галерија

Антикос-пром скршен кауч e компанија се занимава со изработка на мебел по нарачка.

Производи:
• Аголни гарнитури
• Тросед + двосед
• Со механизам за спиенње
• Спални + детски Кревети
повеќе

Постови

Photos from Mebel Antikos Skrsenkauc.mk's post

Photos from Mebel Antikos Skrsenkauc.mk's post

Photos from Mebel Antikos Skrsenkauc.mk's post

Photos from Mebel Antikos Skrsenkauc.mk's post

Photos from Mebel Antikos Skrsenkauc.mk's post

Photos from Mebel Antikos Skrsenkauc.mk's post

GooD MorninG

Photos from Mebel Antikos Skrsenkauc.mk's post

Photos from Mebel Antikos Skrsenkauc.mk's post

1 & 2

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи