Antigona Travel

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Ivo Llolla Ribar 8
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈7402 км

  • Faksi: 042 242343
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1466765760_16.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Agjencia Turistike Detare "ANTIGONA" ju ofron shërbime të ndryshme të udhëtimeve :
1.Ajrore , ( WizzAir , AirPrishtina , Bella Air Europe , etj )
2.Detare , ( Venturist Ferries , Adria Ferries , Minoan Lines ,
- Durrës <- - -> Bari Igoumenitsa <- - -> Bari
- Durrës <- - -> Ancona Igoumenitsa <- - -> Ancona
- Durrës <- - -> Trieste Igoumenitsa <- - -> Trieste
- Durrës <- - -> Brindisi Igoumenitsa <- - -> Brindisi
- Igoumenitsa <- - -> Venezia etj...
3.Bileta autobusipër të gjitha destinacionet: Itali, Gjermani, Austri, Zvicërr, Shqipëri, Turqi, etj.

******************************************************
-Me Western Union bëjmë Transfer parash në të gjithë Botën
-Me Sky Net jemi të vetmit në Maqedoni që e përfaqësojmë Postën më të Shpejt dhe më të Sigurt në të gjithë Botën.
-Bëjmë Siguracione për afate të shkurtëra dhe të gjata kohore që ju nevojiten për hyrjen në Europë pa Viza.
-Ju ndihmojmë dhe ju këshillojmë me letrat e Ambasadës së Italisë
***ANTIGONA është për ju dhe me ju me përvojë që nga viti 1992 , ju mirëpresim***
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj