Antarias


 • Address : Pekarev 1
 • Place: Negotino


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Дарко Димовски, претседателот на Сојузот на синдикатите на Македонија (ССМ) најави дека ако нема покачување на платите од септември ќе има радикализација. ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Кси Џинпинг има главен план за Кина. Неговата крајна цел е земјата да биде доминантна, стравувана и восхитувана суперсила на 21 век. Што се однесува до ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Време зa читање: 3 минути Австралиската авиокомпанија Qantas побара од своите високи раководители да помогнат како ракувачи со багаж на аеродромот додека се ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel