Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Vinicë
 • Koçanë
 • Gostivar
 • Ohër
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Grupe dhe ansamble vallesh
 • Shoqëri kulturoro-artistike
 • Grupe teatrale - amatore
 • Kor (këngesh)
 • Teatro - shtëpia teatrale
 • Qendra Kulturore
 • Orkestra
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ansamble

Lale-kori i femijëve të qytetit


 • Adresa: Goce Dellçev 234 (Boris Kidriç)
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

Kategoritë:

kor (këngesh)

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Menada-Kori i femrave të reja të qytetit


 • Adresa: Goce Dellçev 234 (Boris Kidriç)
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

Kategoritë:

kor (këngesh)

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansambli folklorik-Koçanë


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansambli per kenge popullore dhe valle Koco Racin


 • Adresa: Jordan Mijalkov 29
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansambli për këngë dhe valle popullore -Orce Nikolov/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansambli-Filigrani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beli Mugri


 • Adresa: Kej i Revolucionit p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Braqa Gjinoski


 • Adresa: Çede Filipovski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Folkloristi


 • Adresa: Rashanec 124 f.Leskoec
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Folklorna niza


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto p.n.
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Folklorni Biseri


 • Adresa: Bul.ASNOM 74 (AVNOJ)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goce Dellçev-Manastir


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 18:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KUD Kole Nedellkovski


 • Adresa: Andon Shukrov p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kitka


 • Adresa: F.Istibanjë p.n.
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KitkaKategoritë:

kor (këngesh)

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MKC Kori i Vajzave të Reja


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mirçe Acev


 • Adresa: Drezdenska p.n. k.p.459
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra kulturore ASNOM


 • Adresa: Bul.Vëllezërit Gjinoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rinia teatrale e Maqedonisë


 • Adresa: Gjorçe Petrov k.p.11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sallon 19,19


 • Adresa: Filipi i Dytë Maqedonas p.n. (Mosha Pijade)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1414743981_81.jpg?t=true&w=300&h=300
Mapa

Фејсбук статус на Кристина Ампева од „Гласен Текстилец“ : Од март месец, (уствари 4 години наназад, но ајде за тоа другпат) збориме, пишуваме, молиме, немојте ...
сите 2 | | | веќе видена

Хуавеј, водечки глобален снабдувач на инфраструктура и паметни уреди за информатичко комуникациската технологија (ИКТ), е возбуден да го сподели фактот дека ...
сите 20 | | | веќе видена

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 67 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj