Ansa-Dren Komerc

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore


  • Telefon 2: 02 3069678
  • Faksi: 02 3064623
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00
    Sh nga 07:00 deri më 17:00
    D nga 08:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1557316900_43.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Zbuloni botën e Kerabenit në një udhëtim futuristik që thekson vlerat thelbësore të firmës dhe markës. Gëzoni këtë kreativitet dhe në vetë thelbin e asaj që Keraben është: tradita, teknologjia, hulumtimi dhe qëndrueshmëria që aplikohet në dizajn.

Dren Komerc - ANSA është përfaqësuesi zyrtar dhe importuesi i brendeve Keraben Grupo, Keraben, Metropol, Ceratenea dhe Rubi.

Dren Komerc - Kompania ANSA me 23 vjet përvojë në botën e qeramikës, pllakave dhe sanitarisë. Përvoja dhe zhvillimi në punën tonë na ka mundësuar që të zgjerojmë ofertën tonë me sanitari, pllaka dhe gjithçka që ka të bëjë me ndërtimin. Ne gjithashtu ofrojmë shërbime të shpërndarjes dhe montimit. Ju mirëpresim në dyqanin tonë ANSA dhe zgjidhni diçka nga oferta jonë cilësore. Pjesën tjetër na e lini ne!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj