Ankica Gorgievska Gavrilovska / Biro za sudski veshtachenja - Zemjodelstvo


 • Address : Jordan Mijalkov (Zheleznichka) 43
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Map

  Бензините од ноќеска на полноќ поевтинуваат за два денари за литар, а цената на дизел горивата се намалуваат за 1,5 денар, одлучи денеска Регулаторната ...
  сите 110 | | | веќе видена

  Македонската економија ќе се раздвижува со увоз на работници од странство. Пазарот ќе се либерализира, но дали целосно или таргетирано, се уште е отворена ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Поголемите хотелски капацитети на охридско-струшкото крајбрежје се затворени. Дел од вработнете во туристичкиот сектор користат годишен одмор, а останатите ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel