Aniterm

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Cërvena Skopska Opshtina 10
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км

  • Telefon 2: 070 337675
  • Faksi: 02 3214888
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0598570068951ffd8b088362b3a0fad5.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Aniterm është kompani që ofron zgjidhje moderne teknologjike dhe ekologjike në fushën e klimatizimit.

Aniterm është përfaqësues i autorizuar i kompanisë amerikane INVENTOR, për Maqedoninë dhe në çdo kohë kemi gamën tonë të plotë të produkteve për ajër të kondicionuar. Aniterm është dhe serviser i autorizuar i kompanisë italiane RHOSS për Maqedoninë dhe Kosovën.

Shërbime:
• Planifikimi i infrastrukturës
• Zbatimi
• Mbështetje pas shitjes
• Zhvillim i zgjidhjeve me kërkesë të përdoruesve


Kompania është themelua në vitin 2002. Përvoja e gjatë e themeluesve në fushën e ajrit të kondicionuar e bën kompaninë tonë konkurruese në treg. Ekspertët nga kompania jonë janë gjithmonë të gatshëm për bashkëpunim. Ne do t'ju ofrojmë variantin më të mirë që do t'i plotësojë kërkesat tuaja, në përputhje me mundësitë. Ju mund të merrni një analizë të detajuar të produkteve, sugjerimeve dhe zgjidhjeve optimale që do ta bëjnë punën tuaj dhe mjedisin jetësor një vend të këndshëm për të punuar dhe për të jetuar.

Me performancën tonë ju fitoni zgjidhje efikase, cilësore dhe afatgjate për shtëpitë zyrat dhe objektet tuaja industriale.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Air conditioner Invertor R1FI-66

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Air conditioner Invertor C1VI

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Air conditioner Invertor RIMI

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Air conditioner Invertor APSI


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj