Aniterm

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Cërvena Skopska Opshtina 10
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1637934709_46.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania ANITERM është themeluar në vitin 2005 si kompani për ndërtimin dhe shitjen e sistemeve të sofistikuara të ngrohjes dhe ftohjes.

Që nga fillimi, ANITERM është përfaqësues i autorizuar i kompanisë së famshme amerikane Inventor për R. Maqedonia. Me përvojën tonë shumëvjeçare në fushën e klimatizimit, ju fitoni performancën e zgjidhjeve afatgjate, efikase dhe cilësore për shtëpinë, zyrën apo ndërtesën tuaj industriale.
Ne ofrojmë zgjidhje moderne teknologjike, ekologjike dhe ekonomikisht të qëndrueshme që janë në hap me trendet moderne botërore. Pajisjet tona janë të klasës së lartë të energjisë A, me të cilat arrihet efikasitet më i madh dhe konsum më i ulët, ndërsa freonët janë të një natyre rreptësishtë mjedisore në përputhje me rregulloret më të fundit për mbrojtjen e shtresës së ozonit.

Mund të na kontaktoni në çdo kohë për performancën dhe mirëmbajtjen e:

- Sistemeve për ngrohje dhe freskim qendror (çiller, ftohës me ventilator, sisteme split dhe kanalizim)
- Pompa të nxehtësisë
- Pompa gjeotermale
- Sisteme për ventilim
- Instalime radiatorësh

Përveç kësaj, gama e produkteve tona përfshin:

- Inventor split dhe kondicionerë inverterë multi split
- Inventor pastrues ajri
- Pompa ngrohjeje
- Çiller
- Sistemet VRV
- Komora klime

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj