Anima


 • Address : Metodija Andonov Chento (Anton Popov) 234/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Unipres


  • Address : Kosturski Heroi (29-ti Noemvri) 17/9
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10683 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 16:30

  Unipres, a publishing, production and trade company with products and services for retail and wholesale, is a leading company in Macedonia in the production of flags, stationery and external masts, textile printing and more.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d5f005de8cd09d8870d2abdd9278ab88.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Public transportInternet accessWi-Fi ZoneAirconditionedChildren welcome

  Oktagon Prima


  • Address : Debarca 25-a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10684 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

  OKTAGON PRIMA is a company whose core business is work with office materials, but also execution of all kind of promotion materials needed for a easier work and presentation of your company.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1567688890_0.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Alma grafika


  • Address : bul.Aleksandar Makedonski (Edvard Kardelj) 42-b
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10686 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Printing picture books, books, magazines, advertising materials and all graphic services

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0c03a62558305c05a14b44e76fc4f784.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Mikro asu


  • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj), servisna zona jug 1/115
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10688 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 09:00 to 14:00

  The company MIKRO ASU is engaged in the trade of materials, machines and technologies for the production of advertisements and the printing industry.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1411544808_81.png?t=true&w;=300&h;=300
  Map

  Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
  сите 134 | | | веќе видена

  Извршниот директор на JPMorgan Chase, Џејми Дајмон, го критикуваше биткоинот, сугерирајќи во средата на Капитол Хил дека криптовалутите треба да бидат ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Време зa читање: 3 минути Групата од седум нации Г7, односно Соединетите Американски држави, Германија, Канада, Јапонија, Велика Британија, Франција и Италија, ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Македонските банки, добро капитализирани и ликвидни, се соочија со неколкуте кризи во изминатиот период. Нивната отпорност на кризата се должеше на нивните ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Македонија како мала држава би можела да се позиционира подобро само преку креативни и конзистентни политики, сериозни анализи и професионално дејствување. ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel