Ani-komerc


  • Adresa: Anastas Mitrev 29/8
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км

  • Telefon 2: 070 306018
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1552918664_98.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ani Komerc është një kompani për prodhim, tregti dhe shërbime me veprimtari bazë prodhim dhe tregti të çantave dhe kutive dekorative.

Anni Komerc është themeluar në vitin 1992. Disponon me një gamë të gjerë produktesh. Në vitin 2003 ajo mori pjesë në panairin Tehnoma në Shkup, si dhe në panairin ndërkombëtar në 2004 në Bukuresht. Ani Komerc është prodhuesi i parë i çantave zbukuruese në Maqedoni. Dallon nga të tjerët me prodhimet e veta të krijuara me kreativitet të veçantë.

Shpeshherë pyesim veten se çfarë të blejmë si dhuratë për një mik/eshë apo partner/e të ngushtë, çfarë duhet të bëjmë me mobiliet që tashmë po vjetërsohen dhe ato sende që i kemi të preferuara dhe humbasin "shkëlqimin" që kishin në fillim, si t'i dekorojmë vezët e Pashkëve që të duken unike dhe kreative. Për fat të mirë, ekziston një teknikë që ndoshta shumica e njerëzve ne dinë, dhe ata që nuk dinë për të kanë një shans jo vetëm për të njohur teknikën, por edhe për ta mësuar.

▪Dekupazh. Një teknikë e përdorur për të dekoruar objekte, e cila u shfaqën së pari në shekullin e 12-të në Siberinë Lindore, ku e përdornin duke dizajnuar forma të ndryshme të pëlhurave dekorative. Zanati në shekullin e 17 u zgjerua në Kinë dhe që nga shekulli i 20-të shfaqet në Francë, ku për herë të parë përdoret fjala deּ∙ּּcou∙page, që e përkthyer është "prije ".

Ju do të keni mundësi të mësoni se si të dizajnoni dhe dekoroni vetë një dhuratë të përkryer të paketuar. Ju do të mësoni se si të bëni një kuti bizhuterie të vogël, shandanash, jastëk gotash, si të dekoroni objektet tuaj ekzistues. Çdo gjë që është nga druri, qeramika, qelqi, metali, plastika, etj mund të dekupazhohen.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj