Angrovardar

ParkingPunojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Andon Shurkov p.n.
  • Vendi: Veles
  • Distanca: ≈7465 км
  • Lokacioni: покрај бензинската Брако

  • Telefon 2: 071 213163
  • Faksi: 043 232933
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00
    Sh nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590479802_39.gif?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

DPTU ANGROVARDAR TODOR DOOEL VELES është firmë për prodhimin e ambalazhit prej druri- paleta, shporta për prodhime bujqësore, kuti transporti dhe çdo lloj prodhimi prej druri, sipas kërkesave të blerësve.

Zhvillimi i shoqatës fillon në vitin 1990 dhe është e formuar me kapital privat të pronarit Todor Maxharov.Duke siguruar mjete , në vitin 1994 firma e zgjeron veprimtarinë prodhuese, duke u specializuar në punimin e ambalazhit nga druri. I përcjellim ndryshimet globale të cilat krijohen në punën ndërkombëtare, si dhe standardet evropiane.Kemi investuar në pajisje për trajtim termik të drurit, që tu përgjegjemi kërkesave të blerësve tonë.Sot e kemi qertifikatën për pë trajtim termik të drurit sipas standardit ndërkombëtar për masa fitosanitare ISPM 15 ( FAO, 2002). Me këtë qertifikatë, çdo varg i yni mundet lirisht të lëvizë jasht kufinjve të R.M.

Prej vitit 2010, procesi prodhues yhvillohet sipas sistemit për kontrollit të vlerës ISO 9001:2008. Gjatë tre viteve të fundit kemi investuar në rritjen e vargut të prodhimeve kështu qënga fillimi I vitit 2013 kemi filluar me prodhim të briketave energjetike ekologjike. Pas ekzaminimit nga ana e Universitetit të Kirilit dhe Metodit- Fakulteti për diyajn dhe teknologji për mobilje dhe enterier, kualiteti I briketave I takon grupit të mallit me ekstra kualitet.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Pallete

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Box palettes

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Pallets

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wooden pellets

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wooden coasters


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj