Anglliski kllub


  • Adresa: Vasko Karangellevski 41-2/5
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7479 км

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558340241_54.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Qendra për Gjuhë të Huaja "Angliski Klub" është një kompani për arsim dhe shërbime biznesi që ju ofron:

• Kurse për moshë parashkollore
• Kurse për moshën shkollore
• Kurse për nxënësit e shkollave të mesme
• Kurse për studentët
• Kurse për të rriturit
• Kurs të shpejtë për të mësuar një gjuhë
• Përgatitje për programin shkollor
• Klasa të pavarura

Të gjitha kurset e mësipërme ofrohen në gjuhën angleze, gjermane dhe shqipe.

Ne gjithashtu kemi kurse të gjuhës maqedonase për të huajt.

Qendra jonë ka një staf cilësor që përmes qasjeve të ndryshme ju mundëson të mësoni lehtë dhe shpejt gjuhën.

Ne kemi teknologji moderne dhe pajisjet më bashkëkohore.

Mësimi i gjuhës përbëhet nga katër aftësi - dëgjim, lexim, bisedë dhe shkrim.

Për çdo kurs të përfunduar, nxënësi merr një certifikatë për njohuri të gjuhës.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj