Angell Komerc


  • Adresa: Hristo Tatarçev 16/10 (Sava Kovaçeviq)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км

  • Telefon 2: 070 240073
  • Faksi: 02 2780044
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1391427150_41.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ангел комерц
- Mbulim të kulmeve, strehëve dhe tendave
- Realizimin e objekteve industriale dhe sallave nga konstrukcionet e metalit
- Punë përfundimtare në ndërtimtari
- Bravari ndërtimore

- Kulme
- Enterierë i brendëshëm
- Shkallë, etj.

- Përpunimin e të gjitha llojeve të rafteve nga rosvai
- Realizimin e punëve me gips dhe tavane të lëshuara
- Realizimin e ujësjellësit dhe rrjetit për rrjedhje të ujit
- Servis për mirëmbajtje të ujësjellësit dhe rrjetit për rrjedhje të ujit
- Shitjen dhe servisimin e ngarkues hidraulik
- Realizimin e bilbordeve dhe reklameve tjera ndriçuese
- Larje të automobilave dhe pastrim kimik të automobilave
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj