Анета Гоце Симонови


  • Адреса: Ванчо Ангелов 6
  • Место: Свети Николе
  • Оддалеченст: ≈7895 км
Дејности:

кројачи


  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 14:00
  • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

До крајот на годината, во рамките на проектот GREENOVET, ќе биде отворен регионален Центар за стручно образование и обука за зелени иновации што ќе биде ...
сите 27 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи