Анета Гоце Симонови


  • Адреса: Ванчо Ангелов 6
  • Место: Свети Николе
  • Оддалеченст: ≈7468 км
Дејности:

кројачи


  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 14:00
  • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Владата, на вчерашната 25-та седница, донесе одлука да го предложи на усвојување во Собранието Предлогот законот за изменување и дополнување на Законот за ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи