Ane kompani MB


  • Adresa: Marshall Tito 3/b
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7394 км

  • Telefon 2: 077 691535
  • Faksi: 044 341636
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603095495_6.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Ane Kompani MB është një kompani me përvojë të gjatë në tregun maqedonas. Ajo u themelua në vitin 2003 dhe nga atëherë me sukses merret me tregtinë me shumicë dhe pakicë të një game të gjerë të materialeve hidraulike dhe të kanalizimit.

Produktet që ne ofrojmë janë të punuara me materiale të cilësisë së lartë në përputhje me standardet ndërkombëtare dhe ato kanë cilësi të lartë. Ne bashkëpunojmë me sukses me Pestan, Arangul, KontiHidroplast, Urosh, GeoPlast dhe të tjerë

Ne kemi dy depo në Tetovë, ku mund të merrni informacione për ofertën tonë dhe të bëni blerjen e të njëjtave.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj