Andrej kompani

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur


  • Telefon 2: 078 381103
  • Faksi: 032 386235
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:30
    Sh nga 09:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1469454023_48.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kompania jonë është themeluar në vitin 1998. Fillimet janë në një dyqan prej 18 m2 dhe dinamika e rritjes së kompanisë është e kënaqshme, kështu që sot disponojmë një qendër shitjeje me një sipërfaqe më shumë se 300 m2 në qendër të qytetit Shtip dhe më shumë se 2000 m2 hapësirë magazine për shitje me shumicë. Jemi përfaqësues për shumë marka evropiane, nga të cilat më e njohur është marka CHIPOLINO për pajisje për bebe.

Kompania Andrej Kompani ofron një zgjedhje të madhe dhe të larmishme të biçikletave, lodrave për fëmijë dhe pajisje për bebe, me më shumë se 500 lloje që çdo ditë pasurohen. Jemi përfaqësues për markën CHIPOLINO për pajisje për bebe më shumë se 7 vjet. Jemi përfaqësues dhe për tre marka që shënojnë një ekspansion për cilësi dhe asortiment të prodhimeve të tyre, dhe ato janë PILSAN,DEDE,DOLU

Kemi dy dyqane në qendër të qytetit të Shtipit, një për pajisje për bebe prej 180 m2, si dhe për lodra për fëmijë prej 160 m2.
më shumë
15%save
Retail Price - VAT Included:118 MKD100 MKD

Перниче

14%save
Retail Price - VAT Included:2.341 MKD2.000 MKD

Душек остров 199х176 см

14%save
Retail Price - VAT Included:612 MKD525 MKD

Базен 152х25 см

14%save
Retail Price - VAT Included:1.018 MKD875 MKD

Базен спајдер мен 152х30 см

13%save
Retail Price - VAT Included:1.306 MKD1.125 MKD

Душек за вода 119 см

13%save
Retail Price - VAT Included:2.753 MKD2.375 MKD

Круг душек 188см

13%save
Retail Price - VAT Included:624 MKD540 MKD

Чамец 155х93х30 см

13%save
Retail Price - VAT Included:1.524 MKD1.320 MKD

Шатор 112х112х90 см

13%save
Retail Price - VAT Included:4.847 MKD4.200 MKD

Базен 244х66 см

12%save
Retail Price - VAT Included:941 MKD820 MKD

Базен 183х38 см

12%save
Retail Price - VAT Included:941 MKD820 MKD

Чамец 188х98х30 см

12%save
Retail Price - VAT Included:1.377 MKD1.200 MKD

Вреќа 215 х 75 см

12%save
Retail Price - VAT Included:3.290 MKD2.875 MKD

Базен Bestway 54158

12%save
Retail Price - VAT Included:2.106 MKD1.850 MKD

Базен 262х157х46 см

9%save
Retail Price - VAT Included:1.100 MKD1.000 MKD

Гумена фотелја Bestway

3%save
Retail Price - VAT Included:5.070 MKD4.875 MKD

Базен Bestway 57270


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa
Купони

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj