Andrej kompani

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur


  • Telefon 2: 078 381103
  • Faksi: 032 386235
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 21:00
    Sh nga 09:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590759164_04.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kompania jonë është themeluar në vitin 1998. Fillimet janë në një dyqan prej 18 m2 dhe dinamika e rritjes së kompanisë është e kënaqshme, kështu që sot disponojmë një qendër shitjeje me një sipërfaqe më shumë se 300 m2 në qendër të qytetit Shtip dhe më shumë se 2000 m2 hapësirë magazine për shitje me shumicë. Jemi përfaqësues për shumë marka evropiane, nga të cilat më e njohur është marka CHIPOLINO për pajisje për bebe.

Kompania Andrej Kompani ofron një zgjedhje të madhe dhe të larmishme të biçikletave, lodrave për fëmijë dhe pajisje për bebe, me më shumë se 500 lloje që çdo ditë pasurohen. Jemi përfaqësues për markën CHIPOLINO për pajisje për bebe më shumë se 7 vjet. Jemi përfaqësues dhe për tre marka që shënojnë një ekspansion për cilësi dhe asortiment të prodhimeve të tyre, dhe ato janë PILSAN,DEDE,DOLU

Kemi dy dyqane në qendër të qytetit të Shtipit, një për pajisje për bebe prej 180 m2, si dhe për lodra për fëmijë prej 160 m2.
më shumë
50%save
Retail Price - VAT Included:890 MKD445 MKD

Шах

50%save
Retail Price - VAT Included:1.000 MKD500 MKD

Ајкула за во вода

50%save
Retail Price - VAT Included:5.720 MKD2.860 MKD

Ferrari Тротинет

44%save
43%save
37%save
Retail Price - VAT Included:4.590 MKD2.869 MKD

Мотор на педали

35%save
Retail Price - VAT Included:4.650 MKD2.990 MKD

Chippolino crossfit

35%save
Retail Price - VAT Included:18.500 MKD12.025 MKD

Сет за во градина 3 во 1

35%save
Retail Price - VAT Included:3.000 MKD1.950 MKD

Фотејла со ЛЕД светла

35%save
Retail Price - VAT Included:6.500 MKD4.225 MKD

Забавен парк за деца

35%save
Retail Price - VAT Included:1.300 MKD845 MKD

Душек сладолед

33%save
Retail Price - VAT Included:18.150 MKD11.998 MKD

Сет 3 во 1

33%save
32%save
Retail Price - VAT Included:1.500 MKD1.016 MKD

Кош

30%save
Retail Price - VAT Included:100 MKD70 MKD

Очила за под вода 3+

30%save
Retail Price - VAT Included:22.490 MKD15.743 MKD

Fischer Price замок трамболина


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj