Андреј компани

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: Ванчо Прке б.б.
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7920 км
  • Локација: во центарот

  • Телефон 2: 078 381103
  • Факс: 032 386235
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 21:00
    Саб од 09:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590759164_04.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Андреј Компани нуди голем и разновиден избор на велосипеди, детски играчки и бебешка опрема со преку 5000 видови кој секојдневно се надополнуваат.

Застапници сме за повеќе европски брендови од кои најпредпознатлив е брендот CHIPOLINO за бебешка опрема, како и за три брендови кој бележат експанзија во квалитетот и асортиманот на своите производи, а тое се PILSAN, DEDE, DOLU.

Нашата компанија е формирана 1998 г. Почетоците се во продавница од 18м2, a динамиката на растот на компанијата е задоволителна, така да денес располагаме со повеќе од 300 м2 продажен центар во строгиот центар на градот Штип, и повеќе од 2000 м2 магацински простор за големопродажба. Поседуваме два продажни салони во строгиот центар на Штип, еден за бебешка опрема од 180 м2,како и за детски играчки од 160 м2.

За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 15 години, повелете во Андреј Компани!
повеќе
50%заштеда
Цена со ДДВ:890 ден.445 ден.

Шах

50%заштеда
Цена со ДДВ:1.000 ден.500 ден.

Ајкула за во вода

50%заштеда
Цена со ДДВ:5.720 ден.2.860 ден.

Ferrari Тротинет

44%заштеда
Цена со ДДВ:17.940 ден.9.975 ден.

Сет лизгалка и лулашка за во двор

43%заштеда
Цена со ДДВ:4.990 ден.2.800 ден.

Трактор на педала со приколка

37%заштеда
Цена со ДДВ:4.590 ден.2.869 ден.

Мотор на педали

35%заштеда
Цена со ДДВ:4.650 ден.2.990 ден.

Chippolino crossfit

35%заштеда
Цена со ДДВ:18.500 ден.12.025 ден.

Сет за во градина 3 во 1

35%заштеда
Цена со ДДВ:3.000 ден.1.950 ден.

Фотејла со ЛЕД светла

35%заштеда
Цена со ДДВ:6.500 ден.4.225 ден.

Забавен парк за деца

35%заштеда
Цена со ДДВ:1.300 ден.845 ден.

Душек сладолед

33%заштеда
Цена со ДДВ:18.150 ден.11.998 ден.

Сет 3 во 1

33%заштеда
Цена со ДДВ:1.990 ден.1.333 ден.

Сет масичка и 2 фотелји на дување

32%заштеда
Цена со ДДВ:1.500 ден.1.016 ден.

Кош

30%заштеда
Цена со ДДВ:100 ден.70 ден.

Очила за под вода 3+

30%заштеда
Цена со ДДВ:22.490 ден.15.743 ден.

Fischer Price замок трамболина


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи